Benimas Facebook Benimas Twitter Benimas İnstagram Benimas Linkedin
Biz Kimiz
ERTUĞRUL ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

(Danışmanlık, Liderlik, Yeniden Yapılandırma)

1959 yılında İstanbul’da doğan Ömer Ertuğrul ERDOĞAN, İstanbul Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi-İşletme Fakültesi-İşletme Bölümü mezunudur. 1974 yılında züccaciye konusunda faaliyet gösteren aile şirketlerinde ticaret hayatına başladı. Şu anda da züccaciye ve hediyelik eşya sektöründe faaliyet gösteren Benim Ev ve Mutfak Eşyaları A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Kendi mesleğinin dışında inşaat ve gıda sektörleriyle de iştigal etmekte olup, farklı konulardaki özel sektör kuruluşlarına da danışmanlık hizmeti vermektedir. Çeşitli sivil toplum örgütleri ve sosyal kulüp üyeliklerinin yanı sıra 2004 yılında kurulan ZÜCDER-Züccaciyeciler Derneği’nin kurucu üyesidir. Kurulduğu günden bugüne kadar Züccaciyeciler Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. 1992 yılından itibaren İstanbul Ticaret Odası 80 No.lu Züccaciye Meslek Komitesi’nde Komite Başkanlığı ve Meclis Üyeliği görevlerini üstlenmiş ve halen günümüzde de 19.Dönem Meclis Üyeliği ve Komite Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Ömer Ertuğrul ERDOĞAN, aynı zamanda SEDEFED - Sektörel Dernekler Federasyonu ve TÜRKONFED Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesidir.Ayrıca 2015 yılında kurulan EVFED Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu’nun Kurucu Başkanı’dır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

BELGİN ÇATAK

Yönetim Kurulu Üyesi

(Proje Yönetimi, Müşteri İlişkileri,Etkili İletişim)

İstanbul Üniversitesi -Edebiyat Fakültesi-Yabancı Diller Bölümü İngilizce Öğretmenliği mezunudur. University of Maine ve Marmara Üniversitesi'nin ortak programı olan Çağdaş Yönetim Teknikleri-İşletme Yüksek Lisans programını bitirdikten sonra iş hayatına atıldı. Zücaciye sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinde 15 yılı aşkın bir süredir dış ticaret direktörlüğü ve yöneticilik yapmaktadır. 25 ülke görmüş, 50 ülkeye ihracat yapılmasını koordine etmiştir. Halen devam eden profesyonel iş hayatının yanı sıra şirket ve kurumlara “Görgü ve İletişim Kuralları” üzerine eğitimler vermektedir. 'Hoşgörgülü' ve 'Bugün kendin için birşey yap!' isimli iletişim üzerine olan kitapları yayınlanmıştır.

İREM ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi

(Sosyal Medya,Pazarlama,Halkla İlişkiler)
Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme-Pazarlama Bölümü mezunudur.New York Üniversitesi (NYU) Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim mastır programını başarıyla tamamlayarak son üç yıl içinde Amerika'da 50'yi aşkın şirkete Sosyal Medya konusunda danışmanlık vermiştir. Kendi firmasındaki Sosyal Marka yöneticiliği görevinin yanı sıra New York ve Londra şubeli bir halkla ilişkiler ve pazarlama şirketinde Uluslararası Sosyal Medya Stratejisti olarak da görev yapmaktadır. UNICEF USA, Embassy Suites,Jamaica Tourist Board,Bridges of Hope Project gibi dünyaca tanınan müşterilere hizmet vermiş, gıda, tüketici ürünleri, B-2-B, emlak, turizm ve seyahat alanlarında uzmanlık kazanmıştır.

ERGUN ERDOĞAN

Fordham Üniversitesi - Gabelli İşletme Okulu Finans ve Ekonomi mezunudur. Koç Özel İlköğretim Okulu ve Lisesinden mezun olmuştur. Amerika'da bilinen finansal kuruluşlarda staj yapmıştır. Firmaların geçmiş finansal verilerinden gelecek finansal verilerini tahmin etme konusunda tecrübelidir. Firmalarda karlılığı arttırma üzerine çalışmalar yapmıştır. Firmaların yatırım konusunda uygunluğu ile ilgili çalışmaları vardir. Borsa ile ilgilenmektedir. İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca bilmektedir. Ofis programları konusunda uzmandır.